Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rawałowice – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Przytulny dom z dużą działką i garażem | Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca Na sprzedaż przestronny, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Wola Justowska,Kraków(Rawałowice + 19 km)

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krzyszkowice,Wieliczka(Rawałowice + 22 km)

849 000 zł83 m² 10 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wieliczka - krzyszkowicka / 9 km do ronda matecznego / Oferujemy ciekawą nieruchomość, położoną blisko granicy administracyjnej Krakowa składającą się z: - działki o powierzchni 568 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pogodna

Michałowice(Rawałowice + 13 km)

3 050 000 zł340 m² 8 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Dom w Michałowicach na pięknej 16 arowej działce na wzniesieniu, gmina Michałowice. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru, więcej zdjęć mogę wysłać na maila. Granica miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Wody

Skotniki,Kraków(Rawałowice + 19 km)

1 496 000 zł148,69 m² 10 061,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro sprzedaży leach&lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. W. Wody, na krakowskich Skotnikach. Dom o powierzchni 148,69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Witkowicka

Górka Narodowa,Kraków(Rawałowice + 19 km)

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dwoma tarasami i ogrodem, położonego w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Stawowa

Cianowice(Rawałowice + 21 km)

795 000 zł101,70 m² 7 817,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej do odbioru w IV kwartale 2027 roku w wyjątkowej, kameralnej inwestycji pod Krakowem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 736 400 zł173,64 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 736 400 zł Cena za m : 10 000 zł Planowane oddanie: czerwiec/lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Grębałów,Kraków(Rawałowice + 19 km)

1 499 000 zł320 m² 4 684,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom wolnostojący 230 m Kraków, ul. Grębałowska idealny dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska(Rawałowice + 15 km)

460 000 zł164 m² 2 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż nieruchomość w postaci działki zabudowanej budynkiem w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, powiat wielicki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Miechów(Rawałowice + 23 km)

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom z potencjałem i dużym ogrodem Miechów | Idealny pod rozbudowę! Opis nieruchomości: na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. położony w Miechowie, będący doskonałą bazą do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Rawałowice

Rawałowice,małopolskie

267 000 zł42 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Lakado prezentuje połowę bliźniaka położonego w miejscowości Rawałowice. Nieruchomość o powierzchni 42 m2 składa się z: z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rawałowice

Rawałowice,małopolskie

900 000 zł153 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Więcej informacji martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; p O L E C A M Y! Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny o pow. 153.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij